سایت بهترین ابزار


bg07432431-3-283x283

از قرار دادن قطعات شکسته سنگ و خرده سنگ ها کنار هم و چسباندن آنها با چسب هایی رزینی سنگ آنتیک  تولید می شوند. به عبارت دیگر سنگ آنتیک  از ترکیب ضایعات و باطله سنگ های زیبا و تزیینی تراورتن بوجود می آید که  علاوه بر مقاومت ، دوام بالایی دارند و در نمای خارجی خانه اغلب مورد استفاده قرار می گیرند. باطله و ضایعه بودن این سنگ ها به هیچ عنوان به معنای کیفیت پایین و نامناسب بودن این سنگ ها نیست بلکه عکس این مطلب درست است، سنگ های آنتیک از کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند که آنها را تبدیل به یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی می کند که علاقه زیادی به طبیعت دارند و خواهان آوردن طبیعت خارج از خانه به محیط مسکونی خود دارند.

خود سنگ تراورتن زیبایی زیادی  دارد اما داشتن سختی کم، استحکام و شکل پذیری بالا باعث بوجود آمدن قابلیت برش و ساب در آنها شده که برتری واضحی از لحاظ هزینه تمام شده نسبت به دیگر سنگ های سخت از قبیل گرانیت و کوارتز دارد. البته از سنگ های دیگر از قبیل آهک، دولومیت و مرمر هم در سنگ های آنتیک استفاده می شود که زیبایی های مخصوص به خود را دارند.

استفاده از سنگ های آنتیک در دکوراسیون داخلی منزل باعث افزایش طول عمر و کیفیت بالای  دکوراسیون خانه می شود و برای مدت طولانی، زیبایی را به منزل شما می دهد. اگر در خانه خود ستون هایی دارید و  نیاز به ایده ای برای استفاده از سنگ آنتیک در داخل منزل دارید، میشود گفت بهترین گزینه برای شما استفاده از همین سنگ های آنتیک در ستون های خانه می باشد. ستون هارا با سنگ بپوشانید و نمایی زیبا و باشکوه به دکوراسیون خانه خود بدهید، بدین ترتیب هم در خانه خود به ستون ها هویت می بخشید و هم با اضافه کردن سنگ آنتیک به دکوراسیون داخلی سبب زیبایی و شکوه بیشتر آن می شوید.ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)
[ ]